מה הם FLUSH NUTS?

FLUSH NUTS הם אטב חדשני המתקשר בעצמו שנועד ליצור חוטים נקביים חזקים לשימוש חוזר בפאנלים דקים מכדי שניתן יהיה להקיש עליהם באופן קונבנציונאלי. מחברים בדל לא יכול להיות הבחירה היעילה ביותר בחלל, אבל FLUSH NUTS ניתן להתקין סומק לפני כל כיפוף או להרכיב פעולות להתחיל.

FLUSH NUTS הם מחברים עצמיים שנועדו לספק חיבורים חזקים במתכת דקה. הם מתאימים לחומרים רבים ויכולים לבטל את הצורך בהקשה נוספת לאחר ההתקנה.

התקנת ראשים משושים דורשת פשוט ללחוץ אותם לתוך חור עגול ביריעת נירוסטה בכוח מספיק כדי להטביע את הראש המשושה עם המשטח. כאשר המתכת זורמת באופן שווה סביב השוק המחודד האחורי של המהדק, ומספקת עמידות גבוהה לנסיגה ומומנט גבוה בעת הידוק.

NUTS מסוג זה הם אידיאליים למתן פתרונות התקשרות ביריעות נירוסטה מסדרת 300 דקות עד 0.060 אינץ '(1.5 מ " מ). כאשר מותקן לצמיתות, הן העליון והתחתון של הסדין יישאר שטוח, שיפור הן תכונות פונקציונליות קוסמטיים של האסיפה כולה. יתר על כן, אלה NUTS עצמית יכול לספק יעילות הייצור לאורך הקו על ידי התקנת FLUSH NUTS לפני כיפוף גיליון או להרכיב פעולות להתחיל, ביטול כל סיכון של הפרעה כי חומרה בולטת עלולה לגרום מאוחר יותר.

האם הם מתאימים למתכת דקה?

פן-הנדסה מציעה FLUSH NUTS עם סגירה עצמית כפתרון ההתקשרות האידיאלי ליריעות מתכת דקות. הם מותקנים לצמיתות ביריעות נירוסטה מסדרת 300 דקות עד 0.060 אינץ '/ 1.53 מ " מ, ויוצרים חוטים נושאי עומס שנשארים שטוחים בחלקו העליון והתחתון של הגיליון לשיפור איכויות פונקציונליות ואסתטיות של מכלול. יתר על כן, NUTS אלה מציעים יעילות הייצור על ידי התקנת FLUSH NUTS לפני כיפוף או להרכיב פעולות להתחיל, ביטול הפרעות מן החומרה בולטת אשר יכול לגרום חוסר יישור או שבירה במהלך העיבוד.

טכנולוגיית הראש והקלינץ ' המשושה המוגנת בפטנט שלהם מציעה חוזק צירי ופיתול גבוה. כדי להתקין, משתמשים לוחצים את הNUTS לתוך חור עגול בגיליון באמצעות פעולת לחיצה מקבילה כדי להטביע את ראשו המשושה FLUSH NUTS עם החומר. ברגע במקום, נוזל זורם באופן שווה סביב שלה בחזרה-מחודד שוק לנעילה מאובטחת-מושלם עבור יישומים הדורשים ביצועים מרביים מחברים!

אין צורך בהכנת חורים מראש

FLUSH NUTS מספקים חוטים נקביים חזקים וניתנים לשימוש חוזר בפאנלים דקים מכדי שניתן יהיה להקיש עליהם באופן קונבנציונאלי. בעל מבנה 300 סדרת נירוסטה, אלה FLUSH NUTS להבטיח FLUSH NUTS גימור בשני הצדדים של את פנל אסתטי משטח שטוח ללא צורך הסרת שבבים או ליטוש. תואם עם יריעות פלדה ואלומיניום רקיע עד דירוג קשיות של 70 הרץ, ניתן להתקין FLUSH NUTS ללא בעיה.

הם יכולים בקלות להיות מותקן לתוך חור עגול מתכת לפני המארז נוצרים לבוא בגדלים שונים חוט. תכונת הקלינץ ' שלהם מסייעת במניעת מומנט החוצה ומספקת התנגדות משיכה גבוהה, בעוד שראשם המשושה מספק חוזק צירי ופיתול. בשימוש על יריעות מתכת עד 1.6 מ מ עבה, מחברים אלה מציעים עומס נושאות אשכולות אבל עדיין צריך משטח ללא הפרעה ללא בליטות משני הצדדים-מתן חזק אשכולות אפילו שבו מחברים אחרים אחרת לא יתאים לאחר מארז נוצרים.

אין צורך באופרציה משנית

כאשר הידוק במקומות הדוקים, NUTS ההדחה העצמי הוא הדרך ללכת. NUTS אלה מציעים פונקציונליות ואסתטיקה מעולים על פני אפשרויות חומרה משושה או קשירה מסורתיות. לא רק שהם קלים להתקנה, אלא שהם גם מספקים יתרונות ייצור רבים כגון יעילות כלים משופרת ועלויות התקנה מופחתות. לא רק שהאומים האלה מושכים מבחינה ויזואלית, אלא שהם גם הפתרון הטוב ביותר לחיבור מתכת דקה על קירות מבלי להזדקק לנהג בורג משושה – חוסך זמן וטרחה בתהליך!