משטח פלסטיק

אם תהית אי פעם מה זה משטח פלסטיק, אתה לא לבד. הוא משמש למטרות רבות, כולל משלוח סחורות. אבל מה הם ואיזה סוגים של משטחים יש? המשך לקרוא כדי ללמוד עוד. מאמר זה יספק לך סקירה של סוגים שונים של משטחי פלסטיק.

מה הם משטחי פלסטיק?

משטחי פלסטיק הם אלטרנטיבה מצוינת למשטחי עץ. הם יכולים לעזור להגדיל את הפרודוקטיביות, להפחית עלויות ולהפחית נזקים בשרשרת האספקה. משטחי פלסטיק מגיעים במגוון צורות וגדלים, ויכולים לשרת מטרות רבות. עיצוב המשטחים משפיע גם על חוזקם, עמידותם ועמידות ההשפעה שלהם. ניתן למצוא משטחי פלסטיק המיוצרים במיוחד ליישומי תרופות ומזון.

משטחי פלסטיק יכולים להיות קלים, עמידים וקלים לתחזוקה. ניתן להתאים אותם גם כך שיתאימו למגוון צרכים וסביבות. הם יעילים להפליא ומשמשים במגוון תעשיות. אתה יכול למצוא סוגים וגדלים שונים שיתאימו לצרכים הספציפיים של העסק שלך. אתה יכול אפילו לרכוש משטחי פלסטיק בהתאמה אישית כדי לעמוד במפרט המדויק שלך.

משטחי פלסטיק ניתנים למחזור. שלא כמו משטחי עץ, הם יכולים להיפטר ממוחזר באותו זמן. זה הופך אותם לפיתרון מצוין למשלוח ואחסון מודעים לסביבה. שלא כמו משטחי עץ, הם קלים להובלה ואחסון. בנוסף, הם יכולים להתבצע בכל גודל וצבע.

משטחי פלסטיק עשויים מחומרים שונים, כל אחד עם המאפיינים הייחודיים שלהם. חלקם פלסטיק ממוחזר זה נמס לתוך שרף, בעוד אחרים מיוצרים כדורי פלסטיק ממוחזר. בנוסף לאפשרויות אלה, משטחי פלסטיק רבים זמינים בצורות וצבעים שונים. מכיוון שהם עמידים ורב-תכליתיים, הם הופכים את הובלת הסחורה להרבה יותר קלה, חוסכים זמן וממזערים את העלות.

מהו השימוש במשטחי פלסטיק?

משטחי פלסטיק שימושיים ביותר בתעשיות רבות. הם קלים, קלים לניקוי וניתן להשתמש בהם להובלת מגוון רחב של מוצרים. בנוסף, משטחי פלסטיק אמינים יותר ממשטחי עץ. הם אינם סופגים לחות או מזהמים, מה שהופך אותם לבחירה ידידותית יותר לסביבה. הם גם יעילים מאוד במניעת צמיחה מיקרוביאלית, העלולה לפגוע בסחורות ולגרום נזק לבני אדם.

בנוסף ליתרונות הסביבתיים שלהם, משטחי פלסטיק קלים יותר למחזר מאשר משטחי עץ. כאשר המשטחים כבר אינם בשימוש, ניתן למחזר אותם ולעצב אותם מחדש לחדשים. לחלק מיצרני משטחי הפלסטיק יש אפילו תוכניות רכישה חוזרת למוצרים הישנים שלהם. ניתן למחזר משטחי עץ גם באמצעות חברת מיחזור משטחים או באמצעות שירות ניהול פסולת. עם זאת, חשוב לתזמן איסוף מראש. משטחי עץ שנפגעו הופכים לרוב למצעים ומצעים של בעלי חיים.

משטחי פלסטיק היגייניים ועמידים בפני כימיקלים. הם יכולים להתמודד עם משקולות עצומות, אבל הם קלים מספיק כדי להיות מועברים במטוסים קטנים. זה הופך את משלוח ההובלה האווירית למהיר וקל. משטחי פלסטיק הם גם בחירה מצוינת עבור מוצרים פרמצבטיים בגלל שיעור הכשלים הנמוך שלהם ותכונותיהם ההיגייניות.

בנוסף להיותם קלים, משטחי פלסטיק ניתנים למחזור מאוד ועמידים מאוד בפני מזיקים ומינים פולשניים. יש להם גם גדלים סטנדרטיים, ההופכים אותם למושלמים לשימוש במחסנים, מפעלים, חנויות וחברות ספנות. יתר על כן, משטחי פלסטיק עומדים בתקנות האזוריות המסדירות את אופן ייצורם.

כמה סוגים של משטחים יש?

ישנם סוגים שונים של משטחי פלסטיק למוצרים שונים. הראשון ידוע בשם פוליאתילן והוא פלסטיק חזק מאוד. הוא מתאים למגוון רחב של יישומים, כולל אריזות מזון. הסוג השני נקרא פוליפרופילן והוא נוקשה יותר. הוא עמיד בפני כימיקלים והוא נפוץ פחות מצואה קשה.

סוג אחר של משטח פלסטיק הוא משטח התצוגה. הם מגיעים בצורות, גדלים וחומרים שונים. הם אידיאליים להצגת סחורות. בנוסף, משטחים אלה ניתן להעביר בקלות עם מלגזה. יש להם גם תכונות בטיחות שהופכות אותם מתאימים לאחסון חומרים מסוכנים.

המשטח הבינלאומי 1067 משמש גם. זהו משטח מטרי, ומגיע מצבא ארצות הברית. הוא תוכנן במקור להובלת חפצים. החיסרון של משטח זה הוא שהוא אינו מתאים למערכות מתלים סטנדרטיות באירופה ובצפון אמריקה. עם זאת, הוא נמצא בשימוש נרחב באסיה ובאמריקה בתעשיית התקשורת.

משטחי פלסטיק קלים יותר ממשטחי עץ, אך הם עמידים לא פחות. הם מציעים גם מגוון של משקולות. לדוגמה, משטחי פוליאתילן בצפיפות גבוהה נועדו לתמוך במגוון רחב של משקולות ולערום בצורה מאובטחת. שלא כמו משטחי עץ, הם קל לזוז עם מלגזה.