תיקים ממותגים הם דרך מצוינת להראות שאתה מותג מכובד


קבלת תיק ממותג היא דרך מצוינת להראות ללקוחות שלך שאתה מותג מכובד, וזה יכול לעזור לעסק שלך להתבלט בקהל. בין אם אתה זקוק לתיק קידום מכירות לשימוש עסקי או לתיק נסיעות כדי לקחת את ההרפתקה הבאה שלך, תגלה שתיקים ממותגים הם דרך נהדרת לבצע את העבודה.

ממה עשויים תיקים ממותגים?

בכל פעם שאתה חושב על תיקים ממותגים, אתה עשוי לתהות באילו חומרים משתמשים ליצירת עיצובים אלה. מותגים מסוימים משתמשים רק בחומרים איכותיים, כגון עור עגל או חומרת זהב, בעוד שאחרים משלבים חומרים ידידותיים לסביבה ליצירת תיקים נטולי אכזריות. חלק מהמותגים מקורם גם בחומרים שלהם ממפעלים המנוהלים אתית, וחלקם משתמשים בחומרים ממוחזרים או ממוחזרים.

לדוגמה, בנו הוא מותג יוקרה בר קיימא. העיצובים של המותג מודרניים, ייחודיים וגחמניים. בעלי המלאכה שיוצרים את העיצובים מקבלים שכר הוגן והטבות לתכנון המשפחה. החברה תומכת גם בזכויות עובדים, כולל הגנות על זכויות עובדים ועבודת ילדים.

מאשו היא תווית אביזרים ידידותית לסביבה מאנגליה. החברה משתמשת בחומרים ממוחזרים, ותיקי היד שלהם עשויים זמש טבעוני ופוליאסטר ממוחזר. מוצרי החברה מיוצרים במפעל המוסמך לשכר הוגן. החברה תורמת גם 10% מרווחיה לרחמים על בעלי חיים, ארגון המסייע לבעלי חיים נזקקים.

אורצ ' יאני, מותג איטלקי יוקרתי, יוצר תיקי עור אופנתיים ומאופקים. המוצרים שלהם עשויים מחומרים באיכות גבוהה זמינים במגוון צבעים. הם מאושרים גם על ידי פטה. הם נמכרים בחנויות כמו נורדסטרום ואנתרופולוגיה.

מותג יוקרה אתי נוסף, מודה אנדריצי, מייצר באיטליה תיקים בעבודת יד. הם משתמשים בחומרת סגסוגת זאמק, ומוצריהם זמינים בגימורים מצופים זהב.

כיצד לקבל תיקים ממותגים זולים?

קניית תיק סוף גבוה הוא ללא ספק מותרות, אבל החדשות הטובות הן שאתה יכול עכשיו להבקיע אחד הסחורה האגדי על התקציב. תלוי איפה אתה קונה, אתה יכול להשיג תכשיט ממותג בפחות מעלות כוס הבוקר שלך של ג ' ו. השימוש בקמעונאי הנכון הוא דרך בטוחה ללכת על העסקה הטובה ביותר. ברוב חנויות הכלבו הגדולות יהיה מדור מבצעים של תיקים ממותגים בו תוכלו לבחור. זו לא רק הדרך הזולה ביותר לקנות תיק יד מעוצב, אלא גם הדרך הקלה ביותר לשים יד על אחד. אם אינך יכול להגיע לחנויות, נסה קמעונאי מקוון ערמומי. כמובן, יש מחיר לשלם עבור נוחות, אבל אם אתה בזבזן אחראי, אתה תהיה שמח שעשית.

ההשפעה החברתית עם תיקים ממותגים

קבלת תיק ממותג היא דרך מצוינת להציג את הסטטוס שלך ואת הארנק שלך. למעשה, מחקר שנערך על ידי אוניברסיטה בריטית מצא כי אנשים נוטים יותר לקנות מחנווני שיש לו חלון ראווה מגונדר מאשר מוכר מקוון מוצל. קבלת תיק ממותג היא ללא ספק הדרך הכי מגניבה להוציא את המזומנים שהרווחת קשה. הם יהיו יותר שמחים לעזור לך לבצע את הרכישה. זה לא אומר שהחנווני הולך להיות דחיפה, אבל הוא או היא לא יתקשו מלקוח סקרן. מגע נחמד הוא שהם אפילו יתרמו תיק למטרה בתהליך. הצדקה מכולם היא קרן פמוג ' ה, שתורמת תיקים לבנות נזקקות.